BrykietKominkowy.pl & pellets

brykietkominkowy.pl - najlepszy i tani kominkowy brykiet drzewny i pellets

Kup teraz!

+48 515-458-580

+48 788-581-778

Info » Wartość energetyczna brykietu i peletu oraz innych paliw

Wartość energetyczna brykietu i peletu oraz innych paliw

PaliwoWartość opałowa MJ/kgWilgotność %Ilość popiołu %Zawartość siarki %
Brykiet, pellets16-204,3-100,5-30,03-0,08
Drewno opałowe13,4-13,820-25*3,2-4,50,03-0,08
Ekogroszek24-264-125-70,6
Węgiel kamienny17-323-710-250,7-1,2
Koks27-29,51-510-110,65-0,8
Miał węglowy18-25108-190,35-1
Muł węglowy16-1810-2016-201,2
Węgiel brunatny7,6-8,553-586,5-110,5-0,83
Brykiety z węgla brunatnego20-23195,50,6
Torf9,5-1235-505,10,25
Słoma12-14,918-2260,16
Olej opałowy40-420,010,0050,2-1,0
Gaz płynny propan-butan45,2-45,6--0,01-2**
Benzyna440,010,0050,03-0,05

Dane przedstawione w tabeli są orientacyjne i zostały opracowane na podstawie deklaracji producentów, a także innych źródeł, wyszukanych w internecie.

Dodatkowe informacje
Do góry

AB Polska

licznik odwiedzin: 949522

wykonanie: strony WWW

x

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, kliknij Akceptuję lub X. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.