BrykietKominkowy.pl & pellets

brykietkominkowy.pl - wyjątkowy klimat, wygoda i ciepło, którego pragniesz

Kup teraz!

+48 575-933-722

Info » Pellet Stelmet - pellet Olimp, pellet LAVA

Ogrzewaj taniej do 70%!

  • 1 litr oleju opałowego = 2 kg pelletu
  • 1 litr oleju opałowego = 4,00 zł
  • 2 kg pelletu = 1,80 zł

Można ograniczyć koszty ogrzewania o 70%, poprzez zamianę palnika olejowego na peletowy. Aktualnie UE dofinansowuje zakup palników na pellet. Całkowite dostosowanie kotła olejowego do spalania pelletu kosztuje od 4000 zł. Koszt inwestycji zwraca się w ciągu jednej zimy!

Pellet Olimp - ciepło dla wymagających

pellet Olimp

OLIMP Pellet - nowoczesne, ekologiczne paliwo stosowane przez wymagających odbiorców do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, zakładów produkcyjnych - zwłaszcza zlokalizowanych w centrach miast i specjalnych strefach ochronnych.

Z powodzeniem zastępuje ekogroszek, koks, węgiel, miał węglowy, gaz i olej opałowy. Produkt jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu przez użytkownika oraz przyjazny dla środowiska, zapewniając komfort sąsiedztwu i otoczeniu. Jasna barwa jest synonimem najwyższej jakości produktu spółki Stelmet.

Wysoka jakość

DIN Plus

Pierwszy pellet w Polsce spełniający normę DIN Plus gwarantuje maksymalne parametry jakościowe:


UWAGA: W czasie transportu i przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


Kup

Pellet Lava - ciepło przyjazne Tobie i środowisku

Pellet LAVA

Pellet LAVA to wysoka jakość, gwarantowana dzięki wykorzystywaniu do produkcji trocin, nad których jakością i składem sprawowana jest pełna kontrola. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna, świerk), które charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, zaś wyprodukowany z nich pellet - jasną barwą.

Popularnie stosowana suszarnia bębnowa, w której temperatura suszenia wynosi około 400°C, została zastąpiona przez nowoczesną suszarnię taśmową, w której temperatura wynosi do 100°C. W efekcie unika się nadpalenia materiału, jak również zanieczyszczenia go sadzą czy spalinami. Lepiszcze nie zostaje wypalone, co sprzyja procesowi granulowania.

Przyjazny dla środowiska

Pellet LAVA jest przyjazny środowisku - emisja CO2 w czasie spalania jest równa ilości CO2 pochłoniętego przez roślinę w czasie jej wzrostu, co oznacza, że do atmosfery nie jest emitowana dodatkowa ilość CO2:

Wysoka jakość

Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu, która jest gwarantowana przez certyfikat DIN 51731.


UWAGA: W czasie transportu i przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.


Kup

Dodatkowe informacje
Do góry

licznik odwiedzin: 1364633

wykonanie: strony WWW

x

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, kliknij Akceptuję lub X. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.